O nás

 

Firma Rekamont  bola založená v roku 2007 s hlavnou činnosťou zameranou na technické zabezpečenie budov.

Firma má dlhoročné skúsenosti, ktoré ešte pramenia z obdobia pred založením firmy Rekamont realizáciami objektov na využívanie v priemysle, obchode, zdravotníctve, bývania, vrátane súkromných rodinných a rekreačných objektov v oblasti zdravotechniky, vykurovania, plynoinštalácie, chladenia, merania a regulácii. Našou devíziou sú dlhoročné skúsenosti technických a výrobných pracovníkov.

Prioritou je vysoká kvalita, ktorá sa dosahuje realizovaním montáže produktov značkových európskych resp. svetových výrobcov certifikovaných na Slovensku.

Naša spoločnosť sa zameriava okrem klasických fosílnych zdrojov energie v oblasti vykurovania, ohrevu pitnej vody a chladenia na všetky dostupné alternatívy nahraditeľných zdrojov energie z prírody.

Našou snahou je udržať si trend v modernizácii firmy a v službách voči zákazníkom o čom svedčí fakt, že ponúkame služby od technického poradenstva a návrhov cez projektovanie, inžiniering, dodávky, montáž, uvedenie do prevádzky až po záručný a pozáručný servis.

 

Tieto služby ponúkame aj jednotlivo, podľa požiadaviek zákazníkov.